Raiola opět touží rozmnožovat kapříky na svém kontě. Jakou provizi chce od šejků za Haalanda?

Raiola opět touží rozmnožovat kapříky na svém kontě. Jakou provizi chce od šejků za Haalanda?

Norská reprezentační hvězda ve službách Borussie Dortmund si rozhodně na své obdivovatele stěžovat nemůže. Jednadvacetiletý útočník s největší pravděpodobností po této sezóně opustí Bundesligu a zamíří na mnohem věhlasnější adresu. Ve hře je například Real Madrid či Manchester City. Jak se zdá, svou roli při přestupu sehraje i štědrost budoucího chlebodárce k jeho agentovi.

Není žádným tajemstvím, že Mino Raiola má rád zelené kapříky a ne vždy se rozhoduje v nejlepším dobru svých oveček. Právě to by mohlo hrát klíčovou roli i v případě Erlinga Haalanda a jeho budoucnosti, neboť známý agent už si zase diktuje výhodné podmínky i pro své konto.

Jednadvacetiletý klenot by mohl být k mání již v létě za poplatek 68 milionů liber kvůli jeho klauzuli ve smlouvě. I proto je lákavým artiklem pro celou řadu adres. Real Madrid si na něj brousí zoubky již delší dobu, ale jeho prioritou je zlanaření Mbappého z PSG. Jméno Haalanda taktéž figuruje v plánech londýnské Chelsea, ale jak se zdá, nejblíže podpisu jsou na Etihad Stadium.

Britský list The Sun přišel z informací, že Raiola požaduje 47 milionů liber jako provizi, že svého svěřence do Manchesteru přivede. Zámožní šejkové jsou na tuto hru ochotni přistoupit a navíc nabídnout Haalandovi roční plat 21,3 milionů liber.

Zdroj: thesun.co.uk