Vyztužení defenzivní řady? Juventus a Inter Milán by si uměly představit stejnou posilu

Vyztužení defenzivní řady? Juventus a Inter Milán by si uměly představit stejnou posilu

Osmadvacetiletý francouzský reprezentant se při ohlédnutí za svou dosavadní kariérou rozhodně nemůže stěžovat na prostředí, ve kterých působil. Odchovanec Lille stihl již okusit barvy PSG, AS Řím či Barcelony a aktuálně působí na Ostrovech v Evertonu. Spolupráce se zaměstnavatelem z Premier League by však mohla velmi brzy doznat konce, jak britský tisk naznačuje.

Lucas Digne se neobjevil v utkání proti Arsenalu, což podnítilo spekulace o jeho odchodu z Goodison Parku. Tamní kouč Rafa Benítez by se nebránil prodloužení spolupráce, ale vše nasvědčuje tomu, že by se zkušený levý obránce mohl vrátit do italské Serie A.

Jedním ze zájemců je Juventus, ale do Turína se aktuálně nikomu příliš nechce s ohledem na bídné výsledky a taktéž hrozbu trestu v podobě přesunu do druhé nejvyšší italské soutěže. Mnohem lákavější by bylo volání ze San Sira.

Inter Milán projevil zájem podepsat Digneho již v létě, ale ke shodě všech zainteresovaných stran tenkrát nedošlo. To však neznamená, že by Nerazzurri ve své snaze polevili. Záležet bude na výši nabídky, ale jak se zdá, samotný hráč by se výzvě v kádru aktuálního mistra Serie A zřejmě nebránil.

Zdroj: tribalfootball.com

Serie A - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.