Pulkrab v lize skóruje každých 59 minut: Určitě si užívám, že střílím góly konečně i na Spartě

Pulkrab v lize skóruje každých 59 minut: Určitě si užívám, že střílím góly konečně i na Spartě
OBSAHUJE OHLASY

Tři starty v základní sestavě, celkem 413 odehraných minut ve třinácti vystoupeních a 7 nastřílených branek. Matěji Pulkrabovi závěr podzimní části Fortuna:ligy skutečně vyšel a aktuálně skóruje každých 59 minut, což z něj dělá pro soupeře Sparty mimořádně nebezpečný materiál.

Zatím naposledy pocítili jeho gólovost vršovičtí Klokani, jejichž dres v minulosti oblékal. Svůj premiérový ligový hattrick vstřelil právě jim. "Užil jsem si to, nijak jsem ani nemyslel na to, že jsem v Bohemce hrál. Mám tam kamarády, ale nehrálo to roli," přiznal na webu sparta.cz exliberecký forvard.

Je momentálně v nejlepší formě, v jaké kdy byl? "To se těžko hodnotí. Jedno jaro v Liberci nebo jaro v Bohemce jsem se taky cítil výborně, téměř každý zápas jsem dával góly. Určitě si ale užívám, že to je konečně i na Spartě," přiznal kolega Hložka, Juliše, Karabce a spol.

Letenské "S" doma pod koučem Pavlem Vrbou ještě neprohrálo. "Máme silný tým, to víme, a když hrajeme tak, jak trenér chceme, pohybujeme se dobře, získáváme míče, tak se nám pak hrajeme dobře. Individuálně tam máme výborné a rychlé kluky, z toho těžíme," přidal na klubovém webu bývalý mládežnický reprezentant Česka.

Nyní třetí tým nejvyšší tuzemské soutěže s pětibodovým mankem na Slavii a dvoubodovou ztrátou na Plzeň zvítězil čtyřikrát v řadě a zdá se, že se vrátil na úspěšnou vlnu. "To je důležité. Říkali jsme si, že soupeři zase vyhráli a my musíme bezpodmínečně taky získat tři body. Chceme s nimi držet krok a počkat si, až přijde naše šance," přiblížil sparťanskou strategii čtyřiadvacetiletý útočník.

Policie šetřila i „poznatek“, že Berbr měl mít za titul Slavie milionový úplatek. Nezmar: „Tvrdík je idiot, Deli a Ngadeu černý zm.di“

Zdroj: sparta.cz