Pro sedícího Koláře je jen jedno řešení: musí na sobě pořád pracovat a doufat v brzkou šanci, říká Koller

Pro sedícího Koláře je jen jedno řešení: musí na sobě pořád pracovat a doufat v brzkou šanci, říká Koller

Nynější nezpochybnitelnou jedničkou Slavie je devětadvacetiletý Aleš Mandous, jenž aktuálně táhne v rámci Fortuna:ligy šňůru sedmi čistých kont v řadě.

Dlouholetý brankář č. 1 s minulostí v Liberci i Varnsdorfu Ondřej Kolář (27), který dosáhl se slavným "S" na sedm domácích trofejí, se tak nyní musí prát s rolí náhradníka, na což nebyl v Edenu zvyklý.

"Neměl dobrý začátek sezony a často chyboval. Řešení pro něj je jen jedno: musí na sobě pořád pracovat a doufat v brzkou šanci. Musí být připravený, protože nikdy nevíte, co se stane. Nicméně Mandous je teď jasná jednička Slavie a adept pro reprezentaci," přednesl na webu isport.blesk.cz internacionál Jan Koller.

Zatímco rok či půl roku zpět byl o Koláře vydatný zájem v zahraničí včetně las z Ligue 1, v zimě už to taková hitparáda být nemusí. To však neplatí pro rozjetého krajního beka Alexe Baha, jenž je aktuálně ve Slavii rozdílovým fotbalistou.

Jeho tržní cena se během jeho vršovické mise minimálně zdvojnásobila. Nemohl by o něj úřadující šampion příští měsíc přijít? "Tuším, že o něj bude zájem, ale nemyslím, že by měl odejít už v zimě. Slávisté budou na jaře bojovat o titul i o co nejdelší jízdu v Konferenční lize, takže nebudou chtít oslabit," přidal na stránkách Sportu historicky nejlepší kanonýr českého národního mužstva.

Mandousova série neprůstřelnosti bobtná a bobtná. Jak daleko je od kolegy Koláře a od rekordu Čecha?

Zdroj: isport.blesk.cz