O Jablonci se proslýchá ledacos. Finance řeší neustále, mnozí hráči jsou přeplacení, jednomu z nich bych nasekal na zadek, míní Fukal

O Jablonci se proslýchá ledacos. Finance řeší neustále, mnozí hráči jsou přeplacení, jednomu z nich bych nasekal na zadek, míní Fukal
OBSAHUJE OHLASY

„Rozpočet má Jablonec obrovský, je těžké ho naplňovat. Mnozí hráči berou nadprůměrné platy na to, co umějí a kde se v lize pohybují. Uvedu jediného, kterým je mladý útočník Tomáš Čvančara,“ uvedl na úvod ligového komentáře pro aktualne.cz bývalý reprezentant Milan Fukal.

„Jablonec prohrál doma s Teplicemi. Proslýchá se ledacos, co stojí za touto nepříjemnou situací. Prý chybějí peníze. Nevím, nemám žádné důkazy. Ekonomika se však řeší neustále, není to jenom otázka této sezony,“ pokračoval Fukal pro aktualne.cz.

Čvančara se chová jako floutek. „Nejde o faul a vyloučení, bylo to v souboji a stát se to může. Ale o celkový přístup, jak se předvádí, jak se prezentuje. Potuluje se po hřišti, myslí si snad o sobě, že je druhý Schick, a všem naznačuje "zblázněte se ze mě". Chová se jako floutek,“ konstatoval nechápavě šestačtyřicetiletý někdejší stoper.

Potřeboval by nasekat na zadek. „Já být ještě hráčem, tak bych si to s ním řádně vyřídil. Ale jsou tam další, třeba Tomáš Hübschman. Nebo vedení. Já bych mu nasekal na zadek, seřval ho, co si o sobě myslí, zatím nic neodkopal, ať se konečně probudí. Budeš jezdit po zadku, žrát trávu, a ne si hrát na primadonu. Dobrá, Doležal nemá formu, ty možná trochu jo, ale hřešit na to nebudeš. Když si tohle hráči mezi sebou vyřeší, hned se to odrazí na celém mančaftu,“ podotkl Fukal, jehož slova nabídl web aktualne.cz.

Zdroj: aktualne.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.