Sparta údajně pátrá po posílení útoku i na severu Starého kontinentu, doplatit by na to mohl Drchal

Sparta údajně pátrá po posílení útoku i na severu Starého kontinentu, doplatit by na to mohl Drchal

V následujících dvou přestupových oknech se budou řešit v Edenu i na Letrné ofenzivní řady, s tím, že z Vršovic může dostat zelenou k odchodu například Jan Kuchta, nemluvě o nejisté buoducnosti Michaela Krmenčíka, jemuž vyprší jeho hostování v červnu.

Na druhé straně řeky se měly na přelomu řešit další vyhlídky u dvou mladých forvardů, a sice Matěje Pulkraba a Václava Drchala.

Zatímco prvně jmenovaný se v posledních týdnech chytil a střílí mu to, což by mu mohlo brzy přinést novou smlouvu, druhý jmenovaný klient agentury ISM by opravdu mohl sparťanské struktury opustit. A aktuálně je největším favoritem Jablonec, kde by mohl být zapůjčen pro druhou polovinu ročníku.

Forvard s minulostí v české jednadvacítce má sice na současné adrese smlouvu až do léta 2023, nicméně herní vytížení je žalostné a něco jiného je zahřívat lavičku v sedmnácti a něco jiného v jeho nynějších dvaadvaceti letech.

Drchal, který už v minulosti hostoval i v Mladé Boleslavi, přitom nemá vůbec špatná ofenzivní čísla. Dva starty v základu a 152 odehraných ligových minut se mu podařilo přetavit ve dva přesné zásahy a dvakrát skóroval také v rámci 109 poskytnutých minut v MOL Cupu.

Jak zaznělo na stránkách Deníku Sport, dvanáctinásobní mistři Česka, kteří se však naposledy radovali z prvenství v roce 2014, mapují zahraniční trh a opět by mohli v tomto směru sáhnout na sever Starého kontinentu, odkud mají právě teď na soupisce již tři hráče.

Když posílit, tak raději už teď, říká trenér Brna Dostálek. Bude pokračovat Zavadil a co návrat Pachlopníka?

Zdroj: isport.blesk.cz