Hložek? Kuchta? Beauguel? Pešek? Bassey? Podle Rajnocha je teď nejspíš nejlepším hráčem ligy někdo jiný...

Hložek? Kuchta? Beauguel? Pešek? Bassey? Podle Rajnocha je teď nejspíš nejlepším hráčem ligy někdo jiný...

Čtvrtý primát Slavie za sebou? Podle bývalého reprezentačního stopera Jana Rajnocha, nynějšího kouče Motorletu Praha, to tak vypadá....

"Slavia už mi připomíná tu mistrovskou mašinu, vyhrála v lize posedmé v řadě s čistým kontem, problém neměla ani Sparta. Vypíchnout bych chtěl slávistu Alexe Baha, který na mě udělal obrovský dojem sprintem přes celé hřiště v poslední minutě utkání. Momentálně je to nejspíš nejlepší hráč ligy," zaznělo na serveru sport.cz z úst čtyřicetiletého odborníka.

"Po těžké bitvě s Unionem Berlín zvládla Slavia i ligový zápas s Mladou Boleslaví. V klidu soupeře přehrávala. Je vidět, že brankář Mandous a stoperská dvojicí Kačaraba - Ousou už se dostatečně sehráli, Slavia nabrala správný směr. V médiích se sice objevily útržky z nějakých údajných odposlechů, pro mě ale zatím nemají relevantní hodnotu. Je dobře, že se hráči soustředili jen na fotbal a bylo to vidět. Sedmá nula vzadu není jen tak, Slavia jen potvrdila, že je opět naladěna na mistrovskou notu," přidal sportem.cz zmíněný internacionál s minulostí v Cottbusu, Sivassporu či Ankaragücü.

A co vyřazovací fáze Evropské konferenční ligy? Na Fenerbahce hrál během několika let v Turecku opakovaně. "Odměnou za tohle snažení bude pro Slavii duel s tureckým Fenerbahce v Konferenční lize. Sám jsem na jeho stadionu odehrál řadu zápasů a je to tam fantastické, to se fakt nedá srovnávat s Anglií ani jinými zeměmi. Neřekl bych, že slávisty čeká peklo. Já jsem si to tam vždycky užíval. Skáče tam celý stadion, je to úžasné. A co víc, pro Slavii je to schůdný soupeř," uzavřel na sport.cz patnácti mezinárodními starty ošlehaný "Rajny".

Zvěsti, že by mohl být Král první vlaštovkou možné spolupráce mezi Spartou a West Hamem, nejsou příliš reálné

Zdroj: sport.cz