Nový Hattrick: Šilhavý si oddechl. Reprezentační rok zhodnotí až spravedlivá baráž

Nový Hattrick: Šilhavý si oddechl. Reprezentační rok zhodnotí až spravedlivá baráž

Jaký byl letošní fotbalový rok z hlediska reprezentace? Bláznivý, hektický, náročný. Úspěšný taky, ale ne úplně vždy. Čtvrtfinalista Eura bude bojovat o mistrovství světa v baráži a po kvalifikaci, kterou mohl zvládnout lépe. Analýzu reprezentace roku 2021 si můžete přečíst v nejnovějším vydání magazínu Hattrick.

Jako první překážka stojí Švédsko. Tak jaký je los? Mohl být lepší, ale i mnohem horší. Švédům bude proti nám chybět kvůli kartám Zlatan Ibrahimovič a tak si zejména čeští stopeři mohou oddechnout. Ale ne docela. Švédi nechyběli na třech posledních velkých akcích, na EURO letos vypadli v osmifinále s Ukrajinou, na MS v Rusku 2018 to dotáhli dokonce až mezi osm, kde skončili s Anglií. I tak Švédy celý národ bere, při losu totiž hrozilo, že Česko spadne do „pavouka smrti“ k Itálii a Portugalsku. 

„Tyhle týmy nemají v baráži co dělat, představa, že bychom hráli s nimi, je frustrující,“ oddechl si Šilhavý. A pokud severskou ocel roztavíme, čeká vítěz duelu Polsko – Rusko. Vše na konci března. A spravedlivě, na férovku!

Co všechno analýza národního týmu obsahuje?

- slovní přestřelku mezi šéfem svazu a šéfem lavičky reprezentace

- polemiku o tom, zda tým jde nahoru, či výkonnostně klesá

- výsledkový přehled poslední etapy roku 2021

- tři nejlepší čeští hráči podle Hattricku

- los baráže o Katar.

Více najdete v prosincovém čísle HATTRICKU, které je právě na trhu. Čtěte magazín HATTRICK se spoustou dalšího zajímavého čtení.