Nejméně sympatický hráč Fortuna:ligy podle Jiránka? Opora Červených Janovic ukázala do Edenu...

Nejméně sympatický hráč Fortuna:ligy podle Jiránka? Opora Červených Janovic ukázala do Edenu...

Není to tak dávno, co si Tomáš Řepka pozval do svého pořadu "Red Card" svého spoluhráče z Červených Janovic Martina Jiránka, jenž mu zodpověděl i nepříjemnou otázku, koho v současné Fortuna:lize nemůže vystát a kdo je pro něj pověstnou vší v kožichu.

A bývalý stoper Regginy či Spartaku Moskva ukázal, že ne každý fotbalista se schovává jen za nudné a diplomatické fráze, které nikoho neurazí.

Dvaačtyřicetiletý internacionál ukázal na krajního beka Slavie i národního mužstva Jana Bořila, jenž je momentálně na marodce a hlavně obléká dres klubu, který mu není až tak sympatický...

"Jsem odmala sparťan. Nikdy jsem tam nehrál, což mě docela štve a je to možná jediný nesplněný cíl za kariéru. Ve Slavii je jeden hráč, kterého nemusím a je jím Bořil. Důvodem je vystupován na hřišti i to, jak se chová k soupeřům," odpověděl Řepkovi držitel bronzu z Eura 2004, jenž se o dva roky dříve radoval z titulu mistra Evropy do jednadvaceti let a v minulosti vybojoval trofeje jak v Liberci, tak v Birminghamu.

Sám Bořil, který oslaví v lednu už jednatřicáté narozeniny a naposledy nastoupil za sešívané "S" v úvodu října, přitom není žádný neúspěšný nezdárek. Bývalý obránce Mladé Boleslavi či Viktorie Žižkov je majitelem čtyř mistrovských titulů z let 2017, 2019, 2020 a 2021 a trojnásobným držitelem domácího poháru.

Zdroj: Red Card