Španělsko, Portugalsko a Švýcarsko. Češi už znají soupeře pro Ligu národů

Španělsko, Portugalsko a Švýcarsko. Češi už znají soupeře pro Ligu národů

Zástupci české fotbalové reprezentace a všichni čeští fanoušci se ve třetí prosincový čtvrtek dozvěděli soupeře pro třetí ročník Ligy národů. A o atraktivní soupeře v elitní Lize A ve skupině 2 není nouze. Reprezentace se postupně utká se Španělskem, Portugalskem a Švýcarskem. 

V posledním ročníku Ligy národů svěřenci trenéra Šilhavého před rokem postoupili z Ligy B mezi fotbalovou elitu do Ligy A a nyní se tak mohou těšit na  a mohou se těšit na souboje s atraktivními týmy jako je Španělsko nebo Portugalsko. Český "nároďák" byl v do zajímavé skupiny elitního "áčka"vylosován ze čtvrtého výkonostního koše.

Vítězství posledního ročníku Ligy národů obhajuje Francie, která si ve finále poradila právě se Španělskem. Na třetím místrtě pak skončili úřadující evropští šampióni z Itálie, kteří porazili Belgii. Nový ročník Ligy národů začne v červnu, kdy se poněkud netradičně odehrají hned čtyři kola. Zbylé dva zápasy pak budou na programu v září. Finále pro vítěze čtyř skupin Ligy A se uskuteční v červnu 2023.

Zdroj: fotbal.cz

Individuálně nejsou konkrétní karvinští hráči špatní, ale týmově jim to drhne, hodnotí soupeře Horváth