Sarri by prý rád loupil v Londýně. Z Chelsea chce do Lazia přivést některé bývalé svěřence

Sarri by prý rád loupil v Londýně. Z Chelsea chce do Lazia přivést některé bývalé svěřence

Bývalý kouč Chelsea Maurizio Sarri má údajně v úmyslu přivést v lednovém přestupovém období do římského Lazia, kde nyní působí, hned několik fotbalistů londýnského klubu.

Trenér, který s klubem ze Stamford Bridge vyhrál v sezóně 2018/19 Evropskou ligu, má údajně v plánu Chelsea obrat hned o čtveřici hráčů. Lazio se už v létě snažilo přetáhnout z Londýna do Říma Rubena Loftuse-Cheeka a Kepu Arrizabalagu. Ačkoli se to v létě nepovedlo, je jasné, že Biancocelesti zkusí toto duo přivést znovu.

A nemělo by zůstat jen u těchto fotbalistů. Nově by se měl Sarri totiž zajímat o Calluma Hudsona-Odoie, který se významně podílel již na výše uvedeném tažení Chelsea v Evropské lize pod Sarriho vedením. K tomu by podle zdrojů serveru 90min.com římský klub rád přispěl k ukončení hostování Emersona Palmieriho v Lyonu, aby ho následně přivedl Sarrimu právě na Stadio Olimpico.

Vedení Lazia chce Sarriho po jeho letním a obtížném začátku v Římě podpořit. Klub je momentálně devátý v tabulce a na první čtveřici ztrácí 11 bodů. Zdá se ale, že příchod bývalých Sarriho svěřenců do Říma nebude jednoduchý.

Zdroj: 90min.com

Čeferin se omluvil za pokažený los: Je to chyba UEFA