Bayern nebayern, jestli má Hložek odejít, tak by neměl už teď, ale až v létě, radí Spartě Švancara

Bayern nebayern, jestli má Hložek odejít, tak by neměl už teď, ale až v létě, radí Spartě Švancara

Nejproduktivnějším hráčem současné Fortuna:ligy je devatenáctiletý sparťan Adam Hložek, který se dosud podepsal pod pět branek a deset gólových asistencí.

I v zimním přestupovém okně se však bude jistě rozebírat jeho možný odchod do zahraničí a zatím není jisté, že klient agenta Pavla Pasky začne na letenské adrese také jarní část.

Co by mu doporučoval Petr Švancara, jehož však duel Sparty s Hradcem nebavil? "Sparta vyhrála jediným zásahem Adama Hložka a to jsou góly, které od něj rád vidím. Silný v souboji jeden na jednoho, ustál jich několik po sobě, pak si počkal a vypálil. Vyzařovalo z něj sebevědomí," pronesl webem aktualne.cz citovaný čtyřiačtyřicetiletý odborník.

Sám by upřednostňoval transfer až v létě 2022 a to i kvůli ambicím klubu, který na první Slavii neztrácí mnoho a stále tak může živit šanci na první primát od roku 2014.

"Jestli má Hložek odejít, tak by neměl už teď, ale až v létě. Sparta má boj o titul slušně rozehraný, zaregistroval jsem, že na Letné už je Čvančara, to také něco naznačuje. Je tam gólový Matěj Pulkrab, uzdravit se má Lukáš Juliš, to je přece ofenzivní síla. Přesto by měl Hložek ještě zůstat. Nabídky ale už údajně leží na stole, je tam i z Bayernu Mnichov, přeju manažerovi, aby zvolil tu správnou cestu i směrem k nároďáku," přidal na aktualne.cz na konto rodáka z Ivančic bývalý útočník Žižkova, Příbrami, Slovácka či Zbrojovky.

Přijdou v Edenu o důležitého stopera? O Kačarabu je zájem hned ve třech zemích, nejatraktivnější se zdá být bundesliga

Zdroj: aktualne.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.