Nad Jánošem se na Bazalech stahují mračna, za Baník už si možná nekopne a v zimě může frnknout

Nad Jánošem se na Bazalech stahují mračna, za Baník už si možná nekopne a v zimě může frnknout

Na Bazalech se aktuálně řeší nejen nejbližší budoucnost Nemanji Kuzmanoviče, Romana Potočného či Dyjana Carlose de Azeveda.

Ještě blíž k odchodu než všichni výše jmenovaní má devětadvacetiletý rodák z Uherského Hradiště Adam Jánoš, který je součástí Baníku od léta 2018.

Zatímco první tři ročníky patřil do základní sestavy ostravského celku, letošní podzim už tomu tak nebylo a během šesti dílčích vystoupení nasbíral ve Fortuna:lize jen 130 odehraných minut.

V závěru podzimní části už se ho dokonce netýkala ani nominace, což znamená, že si místo lavičky chodil sednout pouze na tribunu. I to je indicie, že už ho současný realizační tým Baníku téměř nepotřebuje.

Pakliže v jeho situaci nedojde k nějakému zvratu, defenzivní středopolař s jedním mezinárodním startem za reprezentaci a minulostí ve Spartě, Jihlavě i Boleslavi bude Baníku mávat již v zimním přestupovém okně.

V rámci české půdy si doposud zahrál na čtyřech adresách. Bude opakovat některou z předešlých štací, nebo si v jarní části vyzkouší fotbal v celku s pořadovým číslem 5?

Když ne na ambiciózních Bazalech, kde je velká konkurence, na pár jiných místech by nepochybně pomoci mohl...

Legenda pro smích! Chovanec popravil sám sebe, ve fotbale si už neškrtne

Zdroj: Deník Sport

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.