Slávista Tijani zakotvil na Stínadlech: Věřím ve velké herní vytížení, díky němuž se brzy dostanu do původní formy

Slávista Tijani zakotvil na Stínadlech: Věřím ve velké herní vytížení, díky němuž se brzy dostanu do původní formy

Tak je to oficiálně potvrzeno. Stínadla opouští levonohý stoper Martin Chlumecký, jenž nepřistoupil na úpravu stávajícího kontraktu a ten se tak předčasně rozváže již k 31. prosinci 2021.

"Během podzimu jsme jednali o úpravách smlouvy s hráčem i jeho agentem, ale nedospěli jsme v tomto případě k dohodě, takže jsme přistoupili v oboustranné shodě k ukončení kontraktu," pronesl na webu fkteplice.cz ředitel Rudolf Řepka.

Na náhradu se dlouho nečekalo. Na sever Čech totiž dorazil čtyřiadvacetiletý střední obránce Mohamed Tijani, jehož tam zapůjčila Slavia.

"Ihned jsme proto zareagovali příchodem Mohameda Tijaniho, který je stejně jako Martin Chlumecký levonohým stoperem," ozřejmil na klubových stránkách funkcionář Sklářů.

S kádrem Jiřího Jarošíka začne zadák z Pobřeží slonoviny trénovat hned čtvrtý lednový den. "Tijaniho jsme chtěli už v dřívějších přestupních obdobích, nyní se sice vrací po zranění, ale v závěru podzimu už naplno trénoval a bude se tak moci ihned zapojit do přípravy a do přátelských utkání," zaznělo z úst sportovního ředitele Štěpána Vachouška.

Někdejší obránce Vyškova, Jihlavy i Liberce, jenž prošel mládeží španělského Vallecana, bude potřebovat pravidelné herní vytížení jako sůl. "Jsem moc rád, že od ledna budu působit v Teplicích. Věřím ve velké herní vytížení, díky kterému se brzy dostanu do původní formy. Moc děkuji celému klubu a jeho vedení za osobní jednání," uzavřel na fkteplice.cz vytáhlý stoper.

Baníku prý chybí více sebevědomí a odvahy a dokud to nezmění, těžko bude vítězit nad těmi nejlepšími...

Zdroj: fkteplice.cz