Plzeň není taková drtička jako Slavia. Ta předvádí, co ostatní neumí a na lavičce prý má kouzelníka...

Plzeň není taková drtička jako Slavia. Ta předvádí, co ostatní neumí a na lavičce prý má kouzelníka...

19 zápasů, 48 bodů. To vše za patnáct výher, tři remízy a jednu porážku a to vše při skóre 51:14, na čemž se podílelo hned 16 svěřenců Jindřicha Trpišovského. 

Ano, Slavia vévodí prvoligovému peletonu zaslouženě a momentálně má k primátu, který by pro ni byl čtvrtým v řadě, ze všech nejblíže.

"Slavia nevede o 15 bodů jako vždycky, nahoře je pět poměrně velmi dobrejch mančaftů, který až na výjimky předvádí velmi dobrej fotbal, což je posun oproti minulé sezoně. Je to dramatický, Slavia si není jistá ničím, i když pro mě je pořád favorit číslo jedna. Bez diskuse. Řekl bych, že poprvé bude důležitá nadstavba. Bude zajímavá, vypjatá, ostrá," zavěštil si na stránkách Deníku Sport šestašedesátiletý odborník.

"Slavia předvádí, co ostatní neumí. Presuje, dojíždí soupeře, hraje agresivně, nejvíc toho naběhá. A má kouzelníka Trpišovského. I on má trhliny, ale dělá to výborně. Sešívaní jsou zaslouženě na prvním místě, nejvíc jim věřím," přidal na stránkách Sportu vítěz Olympijských her z roku 1980.

Zatímco třetí Sparta je o tři body zpět, druhá Plzeň ztrácí po devatenácti kolech na lídra jen bod. "Myslím, že druhé místo Plzně je pro všechny překvapivé. Ovšem Michal Bílek s Pavlem Horváthem jsou velice dobře spojení, v kádru mají fotbalisty. Ale není to taková drtička jako Slavia," všimla si Deníkem Sport citovaná legenda Duky s minulotí v Le Havru.

Tři slavné evropské adresy, které v posledních pěti měsících na Letné nepochodily ohledně Hložka?

Zdroj: isport.blesk.cz