Raiola větří miliony z peněženky, kde už hezkou chvíli vládne vítr. O kom bez koho se nyní jedná?

Raiola větří miliony z peněženky, kde už hezkou chvíli vládne vítr. O kom bez koho se nyní jedná?

Nizozemský legionář Matthijs de Ligt disponuje velkou kvalitou, ale v barvách Staré dámy se herně stále poněkud hledá. Někdejší hvězdička Ajaxu Amsterdam je spojována s odchodem z Turína, který si delší dobu stěžuje na jeho vysoké mzdové závazky. K celé záležitosti se vyjádřil před časem i kapitán Juve Giorgio Chiellini, který apeloval na všechny strany, aby nalezly shodu. Ale agent schopného obránce Mino Raiola už zase větří, že by mohl inkasovat nemalou sumu, proto hledá De Ligtovi nového chlebodárce.

Juventus v něm viděl dlouholetou perspektivní tvář do defenzivy, která by se mohla stát hlavním dirigentem zadní řady. Jak se ale zdá, jeho agent Raiola měl jiné představy a turínského obra bral pouze jako přestupní stanici.

Staré dámě se nezamlouvá vyplácet 280 tisíc liber každý týden, proto je otevřená možnosti jeho odchodu. Ještě před pár týdny se mělo jednat o přesun na Stamford Bridge, odkud by opačným směrem mohli zamířit Rudiger s Christensenem.

Šokující informaci přinesl transfermarketweb, který tvrdí, že Raiola chce svého obránce umístit do Barcelony. Před čtrnácti dny se údajně již setkal v Paříži s klubovým prezidentem Joanem Laportou. Problém je však katalánská peněženka, kde už hezkou chvíli vládne vítr. Kamenem úrazu by mohla být částka 130 milionů eur, kterou má De Ligt jako výstupní klauzuli ve smlouvě.

Zdroj: transfermarketweb.com

LaLiga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.