Kde hledat tři defenzivní cíle Chelsea? Dva kusy září v LaLize, další vyhlédnuté zboží pracuje v Liverpoolu

Kde hledat tři defenzivní cíle Chelsea? Dva kusy září v LaLize, další vyhlédnuté zboží pracuje v Liverpoolu

Funkcionáři Chelsea, která je po devatenácti kolech Premier League třetí se stejným bodovým ziskem jako druhý Liverpool, pracují směrem k lednovému transferovému oknu hned na třech defenzivních cílech.

List Sunday World připomněl, že na konci tohoto ročníku vyprší kontrakty triu Thiago Silva, Cesar Azpilicueta a Andreas Christensen, přičemž jednání o případném prodloužení jejich pobytu an Stamford Bridge zatím nebyla uzavřena.

Vzhledem k tomu, že krajní obránce Ben Chilwell bude kvůli zranění kolena delší dobu marodit, se musí Blues poohlédnout po posilách do obrany a na vrcholu svého vypracovaného seznamu mají dotyčné trio...

Jules Koundé (23) ze Sevilly dal jasně najevo, že by rád oživil své námluvy se západolondýnskou značkou, které se rozjely v létě. K zajištění zimní dohody by si to však žádalo opravdu velkorysou nabídku.

Další tváří z wantlistu je Lucas Digne (28) z Evertonu a má se za to, že by mohlo jít o posilu, která by mohla do britské metropole dorazit z Liverpoolu opravdu již v nadcházejícím přestupové období.

Dalším zajímavém hráčem na radaru Chelsea je americký reprezentant v barcelonských službách Sergino Dest (21). Také v tomto případě jde o defenzivně laděného fotbalistu, který by mohl být podepsán už v průběhu příštího měsíce.

Pět mladíků, kteří letos rozzářili Premier League a mohou vyrůst v superhvězdy

 Zdroj: TribalFootball