Pulkrab mohl být v Polsku spoluhráčem Petráška, na Letné ale nabídku třetího týmu Ekstraklasy zavrhli...

Pulkrab mohl být v Polsku spoluhráčem Petráška, na Letné ale nabídku třetího týmu Ekstraklasy zavrhli...

Nejlepší podzimní střelec Sparty Matěj Pulkrab (24) má v posledních dnech podle iSport.cz lanařen do polské Ekstraklasy.

Zájem o jeho osobu měl podle onoho média projevit úřadující vicemistr našich severních sousedů a aktuálně třetí tým tabulky Rakow Czestochowa, v jehož obraně tvrdí muziku urostlý stoper Tomáš Petrášek a ve kterém si na jaře zachytal Dominik Holec.

Letenští však konkrétní vábení smetli ze stolu a minimálně první verzi nabídky odmítli...

Střední útočník s působivou minulostí v mládežnických reprezentacích, u nějž svítí na stransfermarkt.com cena 800 tisíc eur, má však na Letné kontrakt už jen na šest měsíců do konce června 2022 a jeho situace se bude muset řešit.

Nejreálněji v tuto chvíli vypadá to, že si o pár let prodlouží anabázi ve svém kmenovém celku. Jednání s Tomášem Rosickým však jeho manažera teprve čeká.

"Matěj ve druhé polovině podzimu nabral sebevědomí. Začalo se mu dařit střelecky, pro tým odvedl dobrou práci. Se Spartou máme korektní dohodu, v únoru či zkraje jara si sedneme za stůl a situaci budeme řešit," citoval Deník Sport agenta Pavla Pasku.

Pokud by však jednání ztroskotalo na rozdílných představách, už v červenci se z něj stane volný hráč a například zimní posila Tomáš Čvančara by měl cestu do základní sestavy nepochybně o dost snadnější.

Další krok pro Peška? Viděl bych ho na belgickou nebo holandskou ligu, ty by mu slušely, tvrdí Hoftych

Zdroj: sparta.cz