Fila už se zdá být pro Slavii jistotou. Které další 3 zahraniční hráče by si dokázali představit v Edenu?

Fila už se zdá být pro Slavii jistotou. Které další 3 zahraniční hráče by si dokázali představit v Edenu?

Perspektivní forvard Daniel Fila (19) by mohl brzy vyměnit Mladou Boleslav za Slavii a to i přesto, že polský Raków Czestochowa za něj nabízí ještě více, než 28 milionů korun, s nimiž se ve městě automobilů vytasili sešívaní. Sám ofenzivně laděný mladík má však preferovat českého šampiona.

A s kým vším je nynější lídr Fortuna:ligy aktuálně spojován dál? Skauty vršovického "S" měl zaujmout například rumunský reprezentant do jednadvaceti let Octavian Popescu (19). Velký talent tamního fotbalu, jenž může díky své univerzálnosti nastupovat hned na několika postech, by mohl za jistých okolností v metropoli nahradit svého krajana Nicolae Stanciua.

Dalším, kdo měl uvíznout ve slávistických sítích, je ostravský objev Yira Collins Sor (21), jenž začal sbírat starty v nejvyšší české soutěži v úvodu letošního roku a aktuálně je na pětadvaceti vystoupeních. Nigerijskému záložníkovi s minulostí v celku 36 Lion FC, jenž údajně svými výkony ze závěru podzimní části oslovil i sportovní úsek Sparty, má podle transfermarkt.com tržní hodnotu okolo 13 milionů korun.

A na Bazalech ještě zůstaneme. Realizační tým Slavie má totiž sympatizovat také se slovenským reprezentantem Ladislavem Almásim (22), jenž dal jejich týmu před pár týdny ve vzájemném duelu dvě branky. V případě nejlepšího střelce Baníku, který přišel do Česka po nepovedené misi v ruské Premier League, by mohlo jít o možnou náhradu za Jana Kuchtu, o nějž má být zájem v zahraničí. Ofenzivní část slávistické soupisky by tak na jaře 2022 klidně mohla vypadat takto: Krmenčík, Tecl, Alijagič, Almási, Fila a Schranz.

Definitiva v poslední den roku. Slavia proměnila opci na Kačarabu v přestup

Zdroj: Deník Sport