Na Stínadlech nechtěný, na Bazalech vítaný? Chlumecký pravděpodobně zakotví v Baníku...

Na Stínadlech nechtěný, na Bazalech vítaný? Chlumecký pravděpodobně zakotví v Baníku...

Pátý Baník začal přípravu na jarní část Fortuna:ligy s kanonýrem juniorského týmu Petrem Jaroněm, Jiřím Boulou, Lukášem Ciencialou i Arťomem Koncevojem.

A další tváře by je měly následovat, s tím, že se mluví a píše například o Alexi Mojžíšovi, Šimonu Faltovi nebo Karlu Pojeznému.

"Pracujeme nonstop a rozjednáno je toho oběma směry více, ale dokud nejsou věci dotaženy papírově, samozřejmě ještě nemůžeme být konkrétní," zaznělo na stránkách fcb.cz z úst sportovního ředitele Aloise Grussmanna.

V reakci na předčasný odchod Davida Lischky může Baník přivést jeho vrstevníka Martina Chlumeckého, který po podzimu skončil v Teplicích.

Skláři mu totiž vypověděli běžící kontrakt kvůli skutečnosti, že by byl v případě pádu do druhé nejvyšší soutěže volným hráčem.

Jak zaznělo na isport.blesk.cz, oba kluby už o přesunu jednají a levonohý střední obránce, jenž měl na podzim bilanci jedné branky a čtyř asistencí, by mohl trénovat s celkem z Bazalů již velice brzy.

Nemluvě o zápasovém debutu. Bývalý bek Dukly, Jihlavy i Liberce by klidně mohl mít premiéru již ve čtvrtek proti Karviné.

Fila už se zdá být pro Slavii jistotou. Které další 3 zahraniční hráče by si dokázali představit v Edenu?

Zdroj: isport.blesk.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.