Připočtěte si marody i Talovierova s Alijagičem a může se stát, že tým trenéra Trpišovského ligu zase zválcuje...

Připočtěte si marody i Talovierova s Alijagičem a může se stát, že tým trenéra Trpišovského ligu zase zválcuje...

Slavia, Plzeň a Sparta. Bylo by vskutku obří překvapení, kdyby se za pár měsíců radoval z ligového primátu nějaký jiný klub. Jak vidí jarní část exreprezentant Jan Rajnoch?

"Co se týče výhledu na jarní část ligy a boj o titul, tabulka je vyrovnanější než v minulých letech. Zdá se, že by to mohla být napínavá podívaná," pronesl ve svém komentáři na sport.cz hráč Realu TOP Praha i Jíloviště, se kterým hraje v I.A třídě.

Lídrem jsou sešívaní a tak to podle něj může zůstat až do konce. "Ale na druhou stranu se vedoucí Slavii vrátí marodi, kteří byli hráči základní sestavy, k tomu si přidejte posily Talovierova a Aljagiče a může se stát, že tým trenéra Trpišovského ligu zase zválcuje," pokračoval na sport.cz bývalý stoper Cottbusu, Ankaragücü, Sivassporu a Demirsporu.

"Uvidíme, co s týmy udělá pauza. Někoho nakopne, jiný může ztratit formu. Takový sparťan Pulkrab si může trhat vlasy, že liga skončila, když měl takovou fazonu," pochválil nejlepšího střelce letenského "S" odchovanec Sparty, který v domácích podmínkách navlékl i trikoty Olomouce, Liberce nebo Mladé Boleslavi.

"Třeba to rozhodí i nějaký tým z první pětky. Nikdo další už podle mého do boje o titul nezasáhne. I tak to ale bude zajímavá podívaná a fanoušci se mají na co těšit. Boj o Evropu bude napínavý," zavěštil si na portálu sport.cz čtyřicetiletý kouč Motorletu Praha, se kterým se pere v krajském přeboru.

Zdroj: sport.cz