O titulu jsme se úplně nebavili. Chceme skončit mezi první trojkou, avizuje kapitán Viktorie

O titulu jsme se úplně nebavili. Chceme skončit mezi první trojkou, avizuje kapitán Viktorie

I když je Plzeň po podzimu pouhý bod za vedoucí Slavii, útok na titul prý neřeší a ráda by finišovala v nejlepší trojce.

"Pro všechny to bylo až překvapivé. Sami jsme asi nečekali takový bodový zisk a jsme za to rádi. Chceme zůstat co nejvýš a uvidíme, na co to bude stačit," uvedl na serveru ČT Sport důležitý stoper Viktorie Lukáš Hejda.

Opravdu se v kabině útok na primát vůbec nerozebírá? "O titulu jsme se úplně nebavili. Chceme skončit mezi první trojkou a uděláme pro to maximum. Máme to výborně rozehrané, takže by byla škoda to ztratit. Tlak na nás je. Jestli se mluví o Slavii a Spartě jako o největších kandidátech na titul, tak my to opravdu neřešíme. Chceme jít zápas od zápasu a posbírat maximum bodů," přidal jednatřicetiletý kapitán západočeské značky z Doosan arény.

Současný kádr druhého týmu Fortuna:ligy je hodně stabilizovaný (zatím ho opustil pouze Šimon Falta), což by mohla být jedna z výhod Bílkova souboru. "Nechci říct, že jsme nějak dlouho spolu, ale určitě to výhoda být může. Máme spolu něco odehráno, takže to vidím jako výhodu," zaznělo na webu ceskatelevize.cz z úst exsparťana s minulostí v Jablonci či Příbrami, jenž cítí, že příprava bolí víc a víc a také proto se o sebe stará více než v minulosti.

Bod G vzrušuje i fotbal! Jablonec by se nyní díky Spartě B zachránil bez baráže, tvrdí LFA. Nejspíš chybně

Zdroj: ceskatelevize.cz