Ancelotti se při dotazu na Mbappého lišácky uculoval. Koho z kabiny Bílého baletu odstřelil?

Ancelotti se při dotazu na Mbappého lišácky uculoval. Koho z kabiny Bílého baletu odstřelil?

Přestoupí francouzský reprezentační útočník Kylian Mbappé do Realu? Tuto otázku si pokládá nejen početná enkláva fanoušků, ale i celá řada evropských fotbalových portálů. Hvězda PSG zatím odmítá prodloužit smlouvu v Paříži a stále více se zdá být možné, že by skutečně mohl do španělské metropole zamířit.

Trenér Bílého baletu je zatím zdrženlivý, ale při dotazech novinářů se lišácky uculoval, jakoby již věděl, jak celá tato přestupová sága dopadne. Agent francouzského kanonýra Giovanni Branchini před pár dny připustil, že Real již přispěchal s nabídkou na odkup a PSG poslal pozdrav v podobě 50 milionů eur.

„Mluvit o hráčích, kteří v našem týmu nejsou, mi nepřipadá moc férové. Mám ale s Branchinim velmi dobré vztahy,“ nechal Ancelotti novináře v ještě větší nejistotě. Na tiskové konferenci padl ale také dotaz, kdo by mohl během ledna kabinu Bílého baletu opustit.

„V tuhle chvíli nemám v hlavě jméno, které bych chtěl nechat jít. Za prvé proto, že o to nikdo sám nepožádal a za druhé také proto, že si myslím, že se tu vytvořila dobrá parta. S žádným hráčem v kabině nemám problém, každý se snaží a chce být součástí týmu. I proto je nepravděpodobné, že by na lednovém trhu došlo k nějakému odchodu,“ uzavřel italský stratég.

Místo pro Krále? V Manchesteru United jsou připraveni za Rice v létě vystavit šek na 100 milionů!

Zdroj: tribalfootball.com