Líšeň hrábla do kádru sousedního Blanska i Vyškova a za pizzu vyšla vstříc zlínským Ševcům...

Líšeň hrábla do kádru sousedního Blanska i Vyškova a za pizzu vyšla vstříc zlínským Ševcům...

V akci už je i Líšeň. Trenér Milan Valachovič přivítal své svěřence, kteří přezimovali na třetím místě druholigové tabulky, uprostřed pracovního týdne.

Z loňského kádru chyběli jen Chwaszcz, s nímž bylo po dohodě ukončeno hostování ze Zlína, a brankář Veselý, který je na marodce. Další hráči v rekonvalescenci Ševčík, Krška, Zikl zaujali své místo v šatně, aby si vyslechli úvodní slovo trenéra.

Na prvním tréninku se objevily i nové tváře. Jejich působení v Líšni však není dotaženo do konce. Proto za všechny jmenujme jen útočníka Jirku Vlacha z dorostu, navrátilce z hostování Václava Minaříka z Blanska a už zmíněného Davida Kršku z Vyškova.

Je pravděpodobné, že během ledna dojde k některým dalším změnám, což předestřel Valachovič slovy: „Každý odchod je pro ostatní šancí. Dostanou více příležitosti a mohou zaujmout místa v základní sestavě. Odcházejícím bych popřál dobrou formu a ať je vídáme co nejčastěji v televizi O2.“ Čímž bylo řečeno, že klub pustí hráče výhradně do I. ligy.

Mužstvo čeká v zimě osm přípravných utkání. První se hraje již v sobotu ve Zlíně na Vršavě s prvoligovým Fastavem. 

Vedoucí mužstva Dagmar Wallová sdělila hráčům, že zápas se měl původně hrát v Líšni, ale na žádost prvoligového celku byl přeložen do Zlína: „Za ústupek nám slíbili oběd. Na každého hráče čeká ve Zlíně po fotbalu pizza.“   

V PARDUBICÍCH VÍTAJÍ NOVÉ TVÁŘE Z MOTORLETU, VYŠEHRADU I PLZNĚ A STÁLE SNÍ O NÁVRATU OLOMOUCKÉHO CHYTILA...

Zdroj: sklisen.com