Slovácko táhnoucí Havlík? Kdyby přišla nějaká zajímavá nabídka ze zahraničí, mohl by to zkusit...

Slovácko táhnoucí Havlík? Kdyby přišla nějaká zajímavá nabídka ze zahraničí, mohl by to zkusit...

Slovácko aktuálně řeší novou smlouvu nejen u střelce Václava Jurečky, ale také u Marka Havlíka. Ten je součástí Slovácka po celou profesionální kariéru a byť je mu 26 let, v Uherském Hradišti už je uprostřed své jubilejní desáté sezony.

Střední záložník s minulostí v Hanácké Slavii Kroměříž podle svého agenta určitě nikam neutíká a měl by bát nakloněn dalšímu prodloužení pracovní dohody...

Agenturu Nehoda Sport zastupující David Nehoda o všem jedná s výkonným ředitelem Petrem Pojezným. "Mára se nebrání jednání o prodloužení smlouvy, což je pro Slovácko důležité. Nehledá jiné alternativy,“ citoval Deník Sport jeho otce Zdeňka Nehodu.

V současnosti se však obě strany rozcházejí na platových podmínkách. První návrh manažera v kancelářích Slovácka neprošel a bude třeba najít kompromis. "My zastupujeme hráče, abychom mu vyjednali co nejlepší podmínky. Pokud bude akceptovat nějaký protinávrh, nebudeme se tomu bránit. Nyní čekáme, s čím přijde klub, abychom to s Márou projednali," pokračoval na stránkách Sportu devětašedesátiletý internacionál.

Změna v podobě odchodu do Baníku, Sigmy, Liberce či Jablonce prý nedává smysl. "Dostává se do nejlepšího věku. Kdyby přišla nějaká zajímavá nabídka ze zahraničí, mohl by to zkusit. Ale v Česku je teď Slovácko po Spartě, Slavii a Plzni nejlepší mužstvo. Hraje výborný fotbal, má dobrého trenéra. Pokud nepůjde do těch tří klubů, co by mu řešil přestup jinam? Chápu, že ho nechtějí pustit za nějaké drobné. Takových hráčů u nás moc není. Anebo jsou drazí," uzavřel na portálu isport.blesk.cz člen Klubu ligových kanonýrů.

Rtuťovitý defenzivní univerzál z Lokomotivu Moskva už patří Dynamu. Podle Sivoka nejde o poslední posilu...

Zdroj: isport.blesk.cz