Na Letné se zabývají myšlenkou přivést Nováka. Podobně jako Čelůstka by však musel dorazit zdarma...

Na Letné se zabývají myšlenkou přivést Nováka. Podobně jako Čelůstka by však musel dorazit zdarma...

Sparta se českým reprezentantům působícím v turecké Süper Lig rozhodně nebrání a jako příklad lze uvést předloňský příchod dvaatřicetiletého Ondřeje Čelůstky z Antalyasporu.

V současnosti údajně letenské "S" zajímá také o rok mladší krajní obránce ve službách Fenerbahce Filip Novák, jenž by se tak za jistých okolností vůbec nemusel dočkat únorového pohárového střetu se Slavií. Minimálně ne v trikotu giganta z Istanbulu.

Management úřadujícího vicemistra, jehož čeká v EKL Partizan Bělehrad, ale bývalého zadáka Midtjyllandu či Trabzonsporu nechce z Fenerbahce vykupovat...

Na Prahu 7 by ho Tomáš Rosický a spol. lákali v případě, pokud by s devatenáctinásobným šampionem Turecka rozvázal pracovní dohodu, která má platit do léta příštího roku.

V takovém případě by tak napodobil zmíněného Čelůstku, jenž taky navlékl rudý trikot bez jakékoliv přestupové sumy jakožto volný hráč.

Kolega Özila, jenž je v mimofotbalovém životě velkým fanouškem rapu i MMA, figuroval od startu ročníku 2021/2022 v základní sestavě jen devětkrát a možná by si představoval o něco výraznější vytížení. V poslední době navíc začal na Instagramu sledovat právě Spartu.

Že by to byla předzvěst věcí příštích?

Když si Limberský s Vrbou „poměřují pindíky“ přes výši platu. Krmenčík není největší ostudou Plzně, tou je Berbr

Zdroj: IG účet @spartanicz