Pořád se nás drží neproměňování šancí z podzimu, Dukla byla produktivní, my zase jaloví, přiznává stoper Zelený

Pořád se nás drží neproměňování šancí z podzimu, Dukla byla produktivní, my zase jaloví, přiznává stoper Zelený

První přípravný zápas nového roku v rámci zimní Tipsport ligy Jablonec nezvládl, když proti Dukle prohrál 2:3. Podle jabloneckého stopera za to může neproměňování šancí.

„Prohráli jsme, takže z tohoto pohledu musím hodnotit negativně. Myslím si však, že jsme byli oba poločasy hodně na míči, byly tam i dobré náznaky šancí a šance, které jsme měli proměnit,“ hodnotil utkání jablonecký stoper Zelený pro klubový web fkjablonec.cz.

„Zatím se nás stále drží to neproměňování z podzimu. Duklu jsme do našeho pokutového území pustili párkrát, ale bohužel nám z toho vždy skórovali. Oni byli velmi produktivní v tomto směru a my jaloví. Je to samozřejmě příprava. Oba týmy mají v nohách běhání a myslím si, že to ještě není ani z jedné strany ono. Doufejme, že se to bude zlepšovat,“ pokračoval.

Týmy jsou ve fázi přípravy nabírání kondice. „Ty první týdny jsou náročné, kondiční fond se nabírá všude skoro stejně a málo toho rozhodně není. Znát to asi bylo, ale doufejme, že se to bude zlepšovat. Nabírá se většinou první dva týdny. Pak už na herním soustředění máme přístup na dobré terény, tak by byl nesmysl tam jen běhat, tam už toho využijeme vzhledem k herní stránce a taktice. Únava tam už by měla odeznívat,“ věří devětadvacetiletý obránce Zelený, jehož slova nabídl klubový web fkjablonec.cz.

Zdroj: fkjablonec.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.