Zapisování do statistik Káčerovi zvedá sebevědomí: V Plzni je obrovská konkurence a já se snažím dostat do sestavy

Zapisování do statistik Káčerovi zvedá sebevědomí: V Plzni je obrovská konkurence a já se snažím dostat do sestavy

Plzeň má za sebou jasné šestigólové rozdrcení druholigové Příbrami, pod čímž se dvěma přesnými zásahy podepsal pětadvacetiletý slovenský středopolař Miroslav Káčer.

"Ze začátku přípravy to je vždy tvrdé a zápasy jsou spíše takové oddychové. Po těch trénincích se na ně každý těšíme. Když se navíc pak zapisujeme do statistik, tak je to dobře pro sebevědomí každého," vyprávěl exžilinský záložník na webu fcviktoria.cz.

Tomu start roku 2022 vyšel náramně. Zatímco proti Písku se podepsal pod tři branky (dvě asistence a vybojovaná penalta), proti středočeskému souboru udeřil dvakrát sám.

"Jsem rád, že se mi daří, co se týče statistik. V Plzni je obrovská konkurence a já se snažím dělat vše pro to, abych se dostal do sestavy. Pak už to bude záležet na trenérovi," hodnotil svou aktuální pozici svěřenec kouče Michala Bílka, který na podzim odehrál jen 432 minut herního času.

Podle asistenta Pavla Horvátha bylo na hráčích vidět, že za sebou mají těžké tréninky. S výhrou, se spoustou šancí a s tím, že se nikdo nezranil, tak byl spokojen. Příští týden by se měli zapojit do přípravy také Lukáš Kalvach a Jan Kopic a na marodce tak zůstanou už jen Ondřej Pachlopník s Václavem Míkou.

Ani Rozehnal nechápe, proč Sigma zavrhla iniciativu Hapala a spol.: Mrzí mě to, neviděl jsem negativa, která by klub ohrozila

Zdroj: fcviktoria.cz