Na jaký post Viktoria počítá s Potočným a jakou pozici mají v mužstvu Hybš nebo N'Diaye?

Na jaký post Viktoria počítá s Potočným a jakou pozici mají v mužstvu Hybš nebo N'Diaye?

Plzeňský asistent Pavel Horváth po suverénním skalpu Příbrami (6:0) přiznal, že žádné razantní zužování kádru se na západě Čech nechystá.

S odchody z Doosan arény však byli spojováni například pětadvacetiletý Senegalec Modou N'Diaye, jenž na podzim odehrál jen 256 minut či o čtyři roky starší Matěj Hybš, jenž v první polovině ročníku operoval na trávnících pouze 456 minut.

N'Diaye se vrátil po zranění. "Jeho fotbal je nepříjemný, je to taková klasická šestka. Je po delším zranění, začíná, dostává příležitosti a uvidíme, jaké místo si vybojuje," okomentoval jeho pozici Deníkem Sport citovaný Horváth, jenž ovšem doplnil, že Lukáš Kalvach se vrátí po zranění příští týden a bývalý hráč Táborska to nebude mít jednoduché.

Zabojovat o místo pod západočeským sluncem pořád může také exsparťan Hybš, jenž ve středu centroval spoluhráči Chorému na úvodní branku. "Mates trénuje pokaždé naplno, šanci v přípravných zápasech dostává, bude záležet na jeho výkonech," přidal na webu isport.blesk.cz spolupracovník Michala Bílka.

A kam s novou tváří Romanem Potočným? Protože na křídlech panuje nemalá konkurence, možná by mohlo dojít i na útok, kde jsou zatím jen Beauguel s Chorým. Nepočítá s ním Viktoria právě do ofenzivy? "Úplně asi ne, ale vzhledem k jeho fyzické dispozici by to možná varianta byla. Spíš je to pro nás varianta na kraj, nebo podhrot," ozřejmil na iSport.cz šestačtyřicetiletý odborník ze Štruncových sadů.

Čvančara skóroval za Spartu hned při premiéře, Plzeň smetla Příbram šesti góly, Dynamo střelecky neoslnilo

Zdroj: isport.blesk.cz