Sparta se nechce zachovat nefér vůči majitelům celoročních permanentek a prodeje na jaro nespustí...

Sparta se nechce zachovat nefér vůči majitelům celoročních permanentek a prodeje na jaro nespustí...

Sparta má odpálit jaro začátkem února na jihočeském Střeleckém ostrově, s tím, že první domácí duel na Letné sehraje 13. února proti Viktorii Plzeň.

Vzhledem k přetrvávající pandemické situaci a omezením, která stále ve sportu platí, se dvanáctinásobný šampion české ligy rozhodl, že nespustí prodej permanentek na jarní část.

Při případném budoucím rozvolnění opatření ale bude pro třetí tým současné tabulky prioritou umožnit vstup na stadion vlastníkům celoročních permanentních vstupenek, jichž je zhruba 6 tisíc.

"V této chvíli neexistuje žádná jistota v tom, kolik fanoušků bude moci v průběhu jara na stadion. Kdybychom nabízeli na jarní část sezony další permanentky, vnímal bych to jako trochu nefér chování vůči majitelům celoročních vstupenek. V závěru podzimu přišli o šanci chodit na zápasy, jakmile to bude možné, musejí to být právě oni, kterým vstup přednostně umožníme," přednesl na webu sparta.cz marketingový ředitel slavného "S" Kamil Veselý.

Permanentkáři mohli chodit na podzimní zápasy v plném počtu kromě posledních dvou kol proti Klokanům a Slovanu Liberec. "Pokud by se situace s pandemií Covid v průběhu jara razantně zlepšila, uvažovali bychom například o prodeji vstupenek v balíčku na několik ligových zápasů. Nešlo by tedy o klasickou permanentku, ale o vstřícný krok k fanouškům, kteří by chtěli mít na dané duely své místo na stadionu jisté. Nicméně teď tato varianta není na pořadu dne," přidal na stránkách sparta.cz člen sparťanského představenstva Tomáš Křivda.

Goljanem to nekončí! Sparta má mít zájem o dalšího mladíka Šošonů

Zdroj: sparta.cz