Mistrovství světa v Kataru? Otřesné, je to práce mocipánů, to nemá s fotbalem nic společného, soptí Cantona

Mistrovství světa v Kataru? Otřesné, je to práce mocipánů, to nemá s fotbalem nic společného, soptí Cantona

Eric Cantona se vůbec nemohl držet při zdi, když byl tázán na to, jak se těší na nadcházející mistrovství světa.

To se bude zcela netradičně konat v zimě, kvůli čemuž budou přerušeny vesměs všechny domácí ligové soutěže. Je to nicméně dáno tím, že v Kataru je velké horko a během našeho zimního období se zde nachází pro fotbal o něco přijatelnější podmínky.

„Abych byl upřímný, na další mistrovství světa se vůbec netěším, vlastně mě ani vůbec nezajímá,“ překvapil hned na úvod svým názorem kdysi elitní útočník a nynější filmový herec Eric Cantona.

„Co k tomu říct? Tohle není klasické MS, to nemá s fotbalem nic společného. Je to pouhá práce mocipánů, kteří si neváží normálních lidí a kteří využívají svého bohatství pro vlastní pobavení. Jen si vezměte, jak rychle se na tomto území začaly stavět stadiony a kolik lidí při jejich výstavbě trpělo. A tohle vy chcete propagovat?“ tázal se pod vlivem jistého emočního napětí.

„Tohle MS je celé jen otázkou peněz. Vlastně jim všem záleží pouze na penězích. Je to něco naprosto otřesného a takovýto špinavý byznys já nehodlám podporovat,“ nebál se vyjádřit svůj názor Cantona.

Zdroj: Sportsmail