Jen já dřu a ostatní se flákají, postěžoval si Ronaldo na obnovený život v Manchesteru

Jen já dřu a ostatní se flákají, postěžoval si Ronaldo na obnovený život v Manchesteru

Slova, která nechtěl, aby opustila jednu místnost, se přeci jen dostala do éteru.

  • Cristiano Ronaldo je mužem úspěchu, velkých ambic a také velké pozornosti. Jakmile se ale vrátil na sever Anglie k týmu, který minulou sezonu skončil v Premier League na druhém místě, rázem se cosi pokazilo a hvězdná značka CR7 musela vyjádřit svou nespokojenost.

„Jsem jediný, kdo si tu nakládá porce tréninků navíc. Když jdu před tréninkem do gymu, jsem v něm úplně sám. Když po tréninku pracuji na své fyzické stránce, stále jsem u toho sám. Neříkám, že to je špatně, jen mi přijde, že by měl mít klub jako Manchester United větší ambice, než je jenom šesté nebo sedmé místo,“ postěžoval si Ronaldo, který se vrátil do klubu, v němž podle všeho nikdo nepracuje, což se pak odráží i na výsledcích.

Otázkou zůstává, kde je pravda. Mnozí fanoušci si už stěžují, že Ronaldův návrat vyvolal nepokoje v kabině a zničil herní styl, který United předtím měli. Není přeci možné, aby kádr, který zahrnuje hráče, jako jsou Ronaldo, Cavani, Sancho, Pogba, Bruno Fernandes, Varane, Rashford či De Gea, obýval téměř střed tabulky.

Statistiky nicméně ukazují, že jsou United třetím nejméně běhavým mužstvem v Premier League, a dokonce se dopouští nejvíce chyb vedoucích k akcím soupeře.

„Hráči okolo mě musí věřit. Osobně bych řekl, že bychom se neměli smířit s čímkoliv horším, než je třetí místo v tabulce. Věřím tomu, že tu máme dostatek talentu i kvality, abychom to zvládli, jen musíme být všichni mentálně naladěni na tu stejnou vlnu. Musíme pracovat jako tým,“ nabádal Ronaldo na dálku své spoluhráče.

Zdroj: PL Productions

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.