Jablonečtí vyrazili do Španělska bez 5 hráčů. Důvodem jsou drobné šrámy, léčba i jednání o přestupu...

Jablonečtí vyrazili do Španělska bez 5 hráčů. Důvodem jsou drobné šrámy, léčba i jednání o přestupu...

Jablonec nabral v pondělí směr Španělsko, kde ho čeká desetidenní herní soustředění. Na jih Starého kontinentu se však neodebralo hned pět hráčů. Proč?

Trojice Hrubý, Hübschman a Ikaunieks si v posledních dnech zimní přípravy přivodila lehčí zranění, které si vyžádají další vyšetření i léčbu a proto dorazí za zelenobílou družinou až později.

Na španělskou půdu poblíž Marbelly se naopak vůbec neodebere dvojice Nešpor a Pleštil. Prvně jmenovaný pokračuje na severu Čech v rekonvalescenci a druhý zmíněný vyjednává o přestupu do zahraničí (norská Eliteserien).

Pokud jde o herní testy, 19. ledna nastoupí svěřenci trenéra Petra Rady proti Lincolnu Reds Imps z Gibraltaru, o tři dny později změří síly s Lokomotivem Moskva, což bude s ohledem na přítomnost Jana Kuchty docela atraktivní střet a 27. ledna je prověří další ruský celek Rostov.

Jablonecký kádr pro soustředění:

Brankáři: Jan HANUŠ, Vlastimil HRUBÝ *, Jakub SUROVČÍK, Tomáš VAJNER

Obránci: Patrik HAITL, Libor HOLÍK, Jan KROB, Jakub MARTINEC, Michal SURZYN, David ŠTĚPÁNEK, Jaroslav ZELENÝ

Záložníci: Michal ČERNÁK, David HOUSKA, Tomáš HÜBSCHMAN *, Miloš KRATOCHVÍL, Vojtěch KUBISTA, Tomáš MALÍNSKÝ, David NYKRÍN, Václav PILAŘ, Jakub POVAŽANEC, Tomáš SMEJKAL, Antonín VANÍČEK, Vojtěch WERANI

Útočníci: Ali-Abubakar TORFIQ, Dāvis IKAUNIEKS *, Jan SILNÝ

  • hráči se připojí později

Látal s Kučerou si stahují na polskou záchranářskou misi i Hybše. Povede se jim ulovit někoho z Baníku?

Zdroj: fkjablonec.cz