Vůči Bohemians cítím závazek a jsem rád, že mohu pokračovat a splatit ho, hlásí Valeš

Vůči Bohemians cítím závazek a jsem rád, že mohu pokračovat a splatit ho, hlásí Valeš

Dalším fotbalistou z Ďolíčku, který u Botiče prodloužil doznívající kontrakt, je zkušený gólman Roman Valeš, jenž si pobyt ve Vršovicích prodlouží až do 31. prosince 2023.

Protože toho v zelenobílých barvách exjablonecký brankář až tak moc neodchytal (v lize jde o 28 utkání), rád by to změnil ruku v ruce s čerstvou pracovní dohodou...

"Po dvou letech jsem se zranil a v podstatě rok nechytal. Teď už jsem v pořádku, na podzim jsem chytal za béčko a teď už nastupuji i v přípravě áčka. I pro tu dlouhou absenci cítím vůči Bohemce závazek a jsem rád, že mohu pokračovat a splatit ho," uvedl na webu bohemians.cz jednatřicetiletý strážce svatyně.

Pokud jde o Fortuna:ligu, Valeš naposledy nastoupil za klokany v sezoně 2019/2020, s tím, že úplně poslední duel proti Mladé Boleslavi odchytal v úvodu července 2020.

K tomuto datu je bývalý brankář Jihlavy, Hlučína i Čáslavi na 82 prvoligových startech a 24 čistých kontech. Jak se mu asi bude dotyčná statistika navyšovat v konkurenci mladších rivalů Le Gianga a Bačkovského?

Jablonečtí vyrazili do Španělska bez 5 hráčů. Důvodem jsou drobné šrámy, léčba i jednání o přestupu...

Zdroj: bohemians.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.