Trapas? Messi opět ukázal velkou soutěživost a lepší než vítězný Lewandowski byl podle něj i Neymar...

Trapas? Messi opět ukázal velkou soutěživost a lepší než vítězný Lewandowski byl podle něj i Neymar...

Jak už asi víte, své prvenství v anketě FIFA The Best 2021 obhájil nezastavitelný třiatřicetiletý snajpr Robert Lewandowski.

Ostrostřelec ve službách Bayernu Mnichov za sebou nechal Lionela Messiho z Paris Saint-Germain a Mohameda Salaha z Liverpoolu, což se zdá být o něco spravedlivější výsledek, než nabídly výsledky Zlatého míče, jehož pořádá France Football.

Pokud jde o samotné hlasování, ukázalo se, že exbarcelonská hvězda z Parku princů je stále velmi ambiciózní a pro vítězství je schopná udělat cokoliv, s tím, že na úkor sportovní stránky zohledňuje tu kamarádskou.

Zatímco kapitán Polska hlasoval pro mistra Evropy Jorginha z Chelsea, na druhé místo umístil Messiho a na třetí pozici dal Cristiana Ronalda z Manchesteru United, čtyřiatřicetiletý rodák z Rosaria na "Lewu" úplně zapomněl...

Lídr Argentiny měl na prvních třech místech dva své spoluhráče z PSG a sice Neymara a Kyliana Mbappého a bronzovou příčku udělil Karimu Benzemovi z Realu Madrid.

Nejlepšího střelce bundesligy s třiadvaceti trefami z devatenácti startů to však nijak nevykolejilo. Minimálně veřejně žádné vody nečeřil...

"To je otázka na něj. Já jsem určitě neudělal nic, aby byl na mě naštvaný, kromě sportovní stránky. Doufám, že i v soukromí je všechno v pořádku. Bylo to jeho rozhodnutí, já to respektuji. Nemám k tomu co říct a už vůbec nemá důvod se zlobit," citoval web sport.aktuality.sk slova velezkušeného forvarda, který si letos kráčí pro svůj jubilejní desátý německý titul.

Hledáte trenéra? Pět hvězdných koučů, kteří právě teď nemají do čeho píchnout

Zdroj: sport.sk

Bundesliga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.