Že Slavia pustí jasně nejlepšího útočníka? Asi má pocit, že počtvrté v řadě vyhraje i bez něj, krčí rameny Vízek

Že Slavia pustí jasně nejlepšího útočníka? Asi má pocit, že počtvrté v řadě vyhraje i bez něj, krčí rameny Vízek

Čtyřnásobný reprezentant Česka a nejlepší střelec Slavie za posledních 18 měsíců Jan Kuchta (25) se upsal Lokomotivu Moskva až do 30. června 2026 a do Edenu z něj připlulo pět milionů eur, což je více než desetkrát více, než za něj předloni sešívaní zaplatili Liberci.

Jaká první věc v dotyčné souvislosti napadne dlouholetého mediálního glosátora Ladislava Vízka? "Že reprezentační útočník neodchází ve správnou dobu. Pro něj asi jo, ovšem pro Slavii rozhodně ne. Za necelé tři neděle začíná druhá polovina sezony, bude se šturmovat za titulem a v Edenu pouští jasně nejlepšího útočníka. Asi mají pocit, že počtvrté v řadě vyhrajou i bez něj," přednesl ve svém sloupku pro Deník Sport olympijský vítěz.

Pokud už nikdo nepřijde, sešívaný útok budou na jaře tvořit Krmenčík, Tecl, Schranz a Alijagič. "Sebevědomí Slavie se mně líbí, nicméně já bych byl hodně opatrnej. Pustit takového střelce, když je špička tabulky narvaná, zavání rozmařilostí. Musím ale říct i druhou věc: za ty miliony Kuchtič musel odejít. Já vím, že on to chtěl, byl na cizinu nadrženej. Do Lokomotivu Moskva se těšil, z čehož jsem byl dost překvapenej. Vždyť do Ruska, a ještě na čtyři a půl roku, se může těšit jen blázen bláznovitej. Honza ale není jednoduchej typ člověka, možná se tam bude cítit lépe než ve Slavii," pokračovala na serveru isport.blesk.cz bývalá hvězda Dukly i Le Havru.

Momentálně šestý tým ruské Premier League, jehož konto zdobí tři mistrovské tituly a devět triumfů v tamním poháru, má momentálně ve svém kádru pouze tři dražší borce, a sice Alexise Beku Beku, Gyrana Kerka a Konstantina Maradishviliho.

„Vy o ten titul ještě přijdete,“ vyhrožoval Berbr Slavii. Během čtyř kol se pak její náskok ztenčil z 16 bodů na osm

Zdroj: isport.blesk.cz