Lídrem hanácké kabiny je jednoznačně Hubník. Na hřišti však vůdcovství olomoucké družině občas chybí...

Lídrem hanácké kabiny je jednoznačně Hubník. Na hřišti však vůdcovství olomoucké družině občas chybí...

Sigma na Maltě jen vítězí a jak Aalborgu, tak Spartaku Trnava, nadělila tři branky. V pondělí pak završí turnaj proti Tirolu a generálka na Fortuna:ligu proběhne proti Zbrojovce, které se nedávno podařilo remizovat v Plzni.

Jakožto lídr by u toho měl být pořád i nejstarší hráč hanácké kabiny Michal Hubník, jenž v podzimní části sezony i kvůli zdraví naskočil jen do deseti duelů...

"V kabině ho jako lídra jednoznačně vnímám. Takové to vůdcovství, být ve správnou chvíli schopen reagovat na vývoj utkání, nám ale na hřišti občas chybí. Ať už je Hubňa na place, nebo ne. Každopádně je potřeba, aby se přidali i další. Nemůže to stát na jednom hráči," upozornil na webu aktualne.cz Václav Jílek.

Ač je Sigma, která ono jaro zahajuje na jablonecké Střelnici, tabulkově desátá, pořád pokukuje po první šestce a navíc je pořád ve hře také v MOL Cupu, kde ji čeká těžký střet se Slováckem. Jaký je aktuální sen jejího hlavního trenéra?

"Můj osobní sen je, abychom v budoucnu v Olomouci zopakovali něco podobného, jako bylo utkání se Sevillou. Přál bych to nám i fanouškům. Zaplnit stadion a znovu si zahrát utkání s kvalitním týmem ze zahraničí. To je představa, která se mi často vrací. Byl to tenkrát úžasný zážitek, když nám navzdory porážce 0:1 diváci aplaudovali. Ale je pravda, že v tuhle chvíli k tomu máme relativně daleko," přidal na aktualne.cz pětačtyřicetiletý odborník z Androva stadionu.

Dokud budu v kabině já a další starší kluci, uděláme pro záchranu všechno, slibuje před jarem Papadopulos

Zdroj: aktualne.cz