Krmenčík hodlá zabojovat o budoucnost: Snad jsem ukázal, že se umím kousnout. S důvěrou ze sebe vydám 150 procent

Krmenčík hodlá zabojovat o budoucnost: Snad jsem ukázal, že se umím kousnout. S důvěrou ze sebe vydám 150 procent

Za podzim byl spíše kritizovaný, jenže on až tak špatná čísla neměl. Řeč je samozřejmě o pětatřicetinásobném reprezentantovi země Michaelu Krmenčíkovi.

Majitel tří domácích titulů s Viktorií, jehož cena podle transfermarkt.com klesla z původních 4 miliony eur na 2,5 milionu eur, přetavil 407 poskytnutých minut ve Fortuna:lize ve čtyři branky a stejný počet gólových asistencí, což opravdu není špatná bilance.

Ale co bude dál? Ve Slavii stále pouze hostuje z Bgugg, kde má platný kontrakt až do června 2023, což znamená, že v Edenu za pár měsíců vůbec pokračovat nemusí.

V jeho případě bude muset rozhodnout sešívané vedení a případná touha po jeho trvalém podepsání a v tom zřejmě sehrají zásadní roli jarní výkony...

Sám střední útočník z Kraslic chce o místo pod slávistickým sluncem samozřejmě zabojovat a v Portugalsku naběhal velkou spoustu kilometrů, aby byl na výživný start jarní části náležitě připraven.

"Už jsem připravený," hlásil na stránkách idnes.cz vytáhlý forvard, jenž oslaví uprostřed března 29 let. "Zabojuju o svou budoucnost,“ přidal na webu stejného média kolega Tecla, Alijagiče a Schranze.

"Jakmile cítím důvěru, nevydám ze sebe 100 procent, ale sto padesát. Snad už v Portugalsku jsem ukázal, že se umím kousnout," uzavřel na serveru idnes.cz bojovně naladěný český reprezentant, jehož Jindřich Trpišovský lanařil již před necelými šesti lety do Liberce, ale nakonec se oba setkali až později.

Poslední tréninkové utkání v Portugalsku svou brankou rozhodl. Jak gólový asi bude na konci ledna v generálce proti Baníku?

Nejvíc času teď trávím asi s Minčevem, říká uzdravený Højer. A co jeho nejoblíbenější Češi?

Zdroj: idnes.cz