Hložek musí přestoupit, potřebuje mít kolem sebe víc lepších hráčů, než je ve Spartě, má jasno Vízek

Hložek musí přestoupit, potřebuje mít kolem sebe víc lepších hráčů, než je ve Spartě, má jasno Vízek

Adam Hložek v devatenácti letech patří bezpochyby k těm nejlepším hráčům v české nejvyšší soutěži, pokud tedy není on samotný tím nejlepší. Podle expertů by měl se měl velký přestup uskutečnit co nejdříve.

„K těm nejlepším ale patří, a pokud se mu nic nestane, třeba zranění, což mu nepřeju, tak v nejbližší době z něho náš nejlepší fotbalista určitě bude,“ citoval web sport.ceskatelevize.cz slova dlouholetého úspěšného trenéra Františka Cipra.

„Hodně ho sleduju. Už je třeba, aby měl kolem sebe víc lepších hráčů než nyní ve Spartě. Má správné fotbalové myšlení, ví, kam má míč poslat, co s ním udělat. A tady k tomu má dva-tři hráče, třeba v Dortmundu by to bylo jiné – tam by pookřál,“ doplnil svého kolegu někdejší reprezentant Ladislav Vízek.

„Je moc dobrej a přemýšlím o tom, jestli by pro něho nebylo lepší, aby šel pryč už v zimě. Ale pro Spartu by to byla ztráta. Kromě Hložka je tam nadstandardním hráčem už jen mladý Krejčí,“ pokračoval člen Klubu ligových kanonýrů. „On je opravdu mimořádný. Ten se venku prosadí a naše liga mu už začíná být malá,“ navázal s úsměvem Cipro, jejichž slova nabídl web sport.ceskatelevize.cz.

Zdroj: sport.ceskatelevize.cz