Spekulace o odchodu se snažím nevnímat, i když to samozřejmě na sociálních sítích vídám, přiznal Hložek

Spekulace o odchodu se snažím nevnímat, i když to samozřejmě na sociálních sítích vídám, přiznal Hložek

Sparťan Adam Hložek za pár dní zahájí jaro jako nejproduktivnější hráč ligového podzimu, čímž potvrdil vítězství v produktivitě ze sezony 2020/2021.

"Pokud jde o asistence, jsem moc spokojený. Gólů ale mělo být daleko víc. Snad to na jaře zlepším a týmu víc pomůžu," uvedl v mini interview pro Deník Sport devatenáctiletý mladík.

Pokud jde o podzim, spousta zahozených šancí ho mrzí doteď. "Je to pravda. Hodně jsem si to vyčítal, šancí jsem zahodil spoustu. V některých případech jsem to řešil vyloženě špatně. Ale věděl jsem, že to musím hodit za hlavu. Jakmile to prolomím, začne mi to tam zase padat," ukázal optimismus svěřenec Pavla Vrby, jehož slova publikoval Sport.

Ve Spartě se chytila nová ofenzivní akvizice Tomáš Čvančara, který už si připsal pár branek a Hložek by se tak mohl přesunout na podhrotovou pozici, což má rád. "Už jsem několikrát zmiňoval, že můžu hrát víc pozic. Na podhrotu se cítím nejlépe, ale rozhodující slovo má trenér," upozornil na stránkách Sportu kolega Karabce, Peška, Dočkala a spol.

A co neutichající spekulace o změně trikotu a odchodu do jedné z TOP5 evropských lig? "Tyhle věci se snažím nevnímat, i když to samozřejmě na sociálních sítích vídám. Od toho je manažer, já mám v hlavě jen Spartu a to, abych podával co nejlepší výkony," zakončil ve Sportu klient Pavla Pasky.

Rozpolcení slávisté: Kuchta v Rusku, Stanciu do Číny. A že je netopýr létající krysa? Co krysy na West Ham Hillu?

Zdroj: Deník Sport