Synergie mezi Ostravou a Kuzmanovičem bude pokračovat: Baník byl pro mě jediná priorita, hlásí Srb

Synergie mezi Ostravou a Kuzmanovičem bude pokračovat: Baník byl pro mě jediná priorita, hlásí Srb

V českém prostředí se srbskému legionáři líbí, proto dlouho neváhal, když se naskytla možnost zde setrvat. V tuzemských soutěžích Nemanja Kuzmanovič působí již deset let a v roce 2019 realizoval třaskavý přestup z Opavy do sousední Ostravy. Baník je s jeho službami spokojený, proto mu neváhal nabídnout nový kontrakt na další dva roky.

Dvaatřicetiletý legionář ze Srbska odehrál v české nejvyšší soutěži celkem 113 ligových utkání, ve kterých si připsal 24 branek. V roce 2018 se stal výraznou tváří Opavy, které pomohl zpět mezi tuzemskou elitu, poté vyslyšel volání Baníku.

„Pro mě byl Baník jediná priorita a jsem velmi rád, že jsme rychle našli společnou řeč. Věřím, že půjdeme dále nahoru a strašně rád bych tady dosáhl na nějaký týmový úspěch,“ nechal se slyšet na klubových stránkách slezského celku Kuzmanovič, který by se svými spoluhráči rád zakončil jaro na příčce zaručující účast v pohárové Evropě.

„Jsme rádi, že jsme si plácli. Nemanja prokazuje, že je platným hráčem našeho týmu,“ okomentoval písemné stvrzení prodloužení spolupráce sportovní ředitel Ostravy Alois Grussmann v tiskové zprávě, kterou Baník zveřejnil na svém webu.

Zdroj: fcb.cz