Co spojuje Jurečku s Grealishem a dalšími ikonami Premier League? Petržela s Kadlecem jsou prý oproti němu jiný svět

Co spojuje Jurečku s Grealishem a dalšími ikonami Premier League? Petržela s Kadlecem jsou prý oproti němu jiný svět

Václav Jurečka cítí po životním podzimu šanci na premiérové zahraniční angažmá kariéry a možná i proto stále zavrhuje návrhy Slovácka na prodloužení pracovní dohody v Uherském Hradišti.

Nově ho navíc nezastupuje jeho otec, ale známá hráčská agentura ICM Stellar Sport na čele s manažerem Jonathanem Barnettem, do jejíhož portfolia patří Jack Grealish, Eduardo Camavinga, Luke Shaw, Ben Chilwell, Saúl, Jordan Pickford, Ruben Loftus-Cheek nebo Kelechi Iheanacho, čili hvězdy, jejichž cena se pohybuje v desítkách milionů eur.

Forvard s minulostí v Opavě či Spartě Kolín by tak mohl opustit Fortuna:ligu už necelého půl roku před červnovým koncem smlouvy. "Dali nám vědět, že máme jednat s nimi," informoval na webu isport.blesk.cz sportovní manažer čtvrtého celku tabulky Veliče Šumulikosi.

Pakliže by sedmadvacetiletému Jurečkovi nevyšla cizina, spojován je s letním posílením Viktorie Plzeň, kde by nahradil Jeana-Davida Beauguela. Na jeho případném jarním setrvání závisí i skutečnost, zda bude odeslán na hostování na jinou prvligovou adresu talentovaný mladík Filip Vecheta, jenž je v hierarchii Svědíkova mužstva až za Jurečkou a Ciciliou.

Naproti tomu veteráni Michal Kadlec a Milan Petržela určitě nebudou mít problémy s prodloužením kontraktu. Pro kabinu jsou mimořádně důležití. "Rozhodnou se na poslední chvíli. Jestli budou chtít hrát fotbal, mají u nás smlouvu jistou. I kdyby třeba nehráli, budou ji mít. Prostě si to zaslouží. Nemůžeme je srovnávat s Jurečkou. To je jiný svět," rýpl si do lehce stávkujícího vítěze FNL ze sezony 2017/2018 ředitel Pojezný, jehož vyjádření vyšlo na stránkách Deníku Sport.

Do řady na Baráka se prý postavily i Atalanta a Conteho Tottenham. Jak reálná je Premier League podle jeho otce?

Zdroj: isport.blesk.cz