Pro současnou Vrbovu družinu může být dobrou eventuální variantou také hra na dva klasické útočníky...

Pro současnou Vrbovu družinu může být dobrou eventuální variantou také hra na dva klasické útočníky...

Aktuálně figuruje na útočné části sparťanské soupisky pět jmen. Kromě Matěje Pulkraba, Lukáše Juliše, Adama Hložka a Václava Sejka také Tomáš Čvančara a to ještě může vepředu alternovat například bulharský expres Martin Minčev.

S příchodem jednadvacetiletého středního forvarda s minulostí v Jablonci, Slavoji Vyšehrad i Opavě by letenské "S" mohlo podle Tomáše Rosického občas přejít i na hru s dvojicí útočníků.

Právě sportovní ředitel dvanáctinásobného českého šampiona byl v interview s fanoušky dotázán na to, zdali s hlavním koučem Pavlem Vrbou konzultuje možnou hru na dva hroty a jakou útočnou dvojici by ve Fortuna:lize preferoval...

A jeho odpověď? "Konzultujeme i toto téma. Do určité fáze hry to jednoznačně téma bude. Přišel Tomáš Čvančara, útočník, kterého jsme typologicky neměli. Typologie útočníků, které trenér má, tomu určitě bude nahrávat. Hra na dva klasické útočníky může být dobrou eventuální variantou," přiblížil sparťanskou kuchyni jednačtyřicetiletý "Rosa", jehož slova publikovaly oficiální stránky momentálně třetího týmu Fortuna:ligy.

Holec, Hancko, Panák a spol. rozjíždí náročný únorový program, v rámci něhož je čeká hned sedm ostrých duelů ve třech různých soutěžích, již za tři dny proti Dynamu České Budějovice. Že by si to Sparta vyzkoušela už na Střeleckém ostrově?

Zdroj: sparta.cz