Radovi přibyla na Julisce velká konkurence. Charakterově i sportovně je to prý pro Duklu ideální volba...

Radovi přibyla na Julisce velká konkurence. Charakterově i sportovně je to prý pro Duklu ideální volba...

Půlroční hostování s opcí na trvalý přestup. Přesně na tom se tento týden domluvily značky Sigma Olomouc a Dukla Praha ohledně devětadvacetiletého brankáře Michala Reichla.

Zkušený gólman s minulostí v Hradci Králové se přitom připravoval na Julisce již od startu ledna a nastoupil už také do přípravných zápasů.

"Jsem rád, že se hostování dotáhlo do úspěšného konce. Je to pro mě výzva. Chci Dukle co nejvíce pomoci jak na hřišti, tak mimo něj," pronesl na webu fkdukla.cz nový svěřenec trenéra Bohuslava Pilného.

Příchod nového strážce svatyně pak samozřejmě okomentoval i ty, který v tom měl prsty, čili sportovní ředitel dejvického celku Jan Staněk...

"Podzim jsme odehráli s jedním zkušeným brankářem, kterému kryli záda naši mladí odchovanci. Na jaro jsme se rozhodli jednak vyslat Honzu Šťovíčka na zkušenou, nakonec do Velvar, a také jsme chtěli pozici brankáře pojistit o druhého zkušeného hráče, abychom i tuto pozici měli zdvojenou. Z možností, které jsme měli, jsme se rozhodli pro Michala. Charakterově i po sportovní stránce je to dle mého názoru ideální volba. Je to výborný brankář, který by měl mít svou silnou roli v kabině," doplnil na fkdukla.cz exjihlavský funkcionář.

Sedmatřicetiletý Filip Rada, jenž odchytal úplně celý podzim, tak má novou a silnou konkurenci a je otázkou, kdo z nich půjde mezi tři tyče za měsíc a něco v prvním jarním kole FNL proti Vysočině Jihlava.

Rychlík Zorvan je z další prvoligové šance nadšený. 400 kilometrů nic není, klidně by šel až do Japonska...

Zdroj: fkdukla.cz