Nová adresa Vlahoviče? Bývalé útočiště Ronalda ve stejné čtvrti, jakou okupovali i Cannavaro a Zidane

Nová adresa Vlahoviče? Bývalé útočiště Ronalda ve stejné čtvrti, jakou okupovali i Cannavaro a Zidane

Luxusní turínská vila, v níž pobýval během své tříleté mise na severu Apeninského poloostrova slovutný Cristiano Ronaldo, je po pár měsících opět obsazena.

Novým nájemníkem lukrativní čtvrti Corso Picco, která se nachází nedaleko historického centra Turína, se stala čerstvá ofenzivní posila Bianconeri Dušan Vlahovič.

Už v minulosti bydleli v dotyčné oblasti někdejší hvězdy staré dámy se světovými tituly Fabio Cannavaro nebo Zinedine Zidane.

Na bývalého snajpra Partizanu Bělehrad a Fiorentiny, za níž nasázel v tomto ročníku Serie A úctyhodných 17 branek, čeká třípatrový dům s rozlohou 1000 metrů čtverečních.

Jeho součástí je šest ložnic se stejným počtem koupelen, náramný výhled na město a v neposlední řadě také zahrada čítající 300 metrů čtverečních.

V přízemí bude mít garáž, wellness se saunou a krytým bazénem či dvojicí kompletně zařízených pokojů pro hosty. V prvním patře se nalézá kuchyň, velký obývající pokoj s jídelnou a panoramatickým výhledem na Turín. Nahoře pak jeho nové zázemí nabízí ložnice a hlavní apartmán.

Čerstvě dvaadvacetiletý srbský reprezentant se upsal Juve až do 30. června 2026 a pakliže si nepořídí nic vlastního, v následujících letech se bude pohybovat ve stejných prostorech jako CR7.

Za šestatřicetinásobného držitele Scudetta by měl nový svěřenec Maxe Allegriho debutovat už první únorovou neděli v domácím souboji s Veronou.

TOP 5 nejhodnotnějších hráčů West Hamu United? Coufalovi s Králem chybí do první pětky opravdu hodně...

Zdroj: sport.sk