Doba hájení je u konce. Ramos si může hledat nového chlebodárce a na jeho místo může přijít…

Doba hájení je u konce. Ramos si může hledat nového chlebodárce a na jeho místo může přijít…

Francouzský gigant naznačil, že už pohár trpělivosti přetekl. Doba hájení je u konce a španělský obránce Sergio Ramos si může začít hledat nového chlebodárce. Letní příchod se minul účinkem a dlouholetá opora Realu Madrid většinu svého času v Paříži promarodila. Jeho místo má v kabině zaujmout talentovaný mladík, který už byl několikrát ze strany PSG oťukáván.

Podle informací EL Nacional je šéf klubu Nasser Al-Khelaifi už unavený z problémů, které má poslední měsíce Sergio Ramos. Pětatřicetiletý stoper přišel do Parku Princů s vizitkou schopného obránce, ale svůj potenciál neměl šanci prokázat.

Ramos přišel do Paříže v létě minulého roku zdarma, neboť mu v Realu Madrid skončila smlouva a na nové se s vedením Bílého baletu nedokázal domluvit. Na San Bernabéu absolvoval více jak 650 soutěžních zápasů a týmu pomohl k pěti tirumfům v La Lize, dvěma v Copa del Rey a čtyřem v Lize mistrů.

PSG v něm vidělo ideální náhradu za Thiaga Silvu, ale nakonec se tak nestalo. I proto plánuje PSG v létě vyskládat částku ve výši 65 milionů eur v Turíně a odvézt si nizozemského zadáka Matthijse de Lighta. Talentovaný mladík je skutečně již několik měsíců skloňován ve spojitosti s odchodem z Juventusu v rámci škrtů, ale také se objevovaly názory, že je nutné jej za každou cenu neprodávat.

Zdroj: espn.com

Ligue 1 - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.