Přizpůsobit Krmenčíka kombinační hře Slavie je těžké, nemá na to, tvrdí Cipro a nechápe odložení Alijagiče

Přizpůsobit Krmenčíka kombinační hře Slavie je těžké, nemá na to, tvrdí Cipro a nechápe odložení Alijagiče

Michael Krmenčík, jehož Jindřich Trpišovský těsně před propuknutím jara označil za slávistického útočníka číslo 1, se podle Františka Cipra do soudobé Slavie příliš nehodí.

A jako příklad neuvádí pouze to, že sešívané "S" během prvních dvou jarních vystoupení v Edenu neskórovali a téměř neohrozili zařízení svých soupeřů...

"Nechci to hodnotit z dálky, ale přizpůsobit Krmenčíka hře Slavie je těžké. A aby se ostatní přizpůsobili jemu, to je ještě těžší. Snaží se zapojit ke slávistické kombinační hře. Přitom má styl hry jiný. Vlítnout do šestnáctky, hlava, zakončit. Když se zapojuje do kombinace, moc mu to nejde, nemá na to, a pak naopak před brankou chybí. Když nějaký centr přijde, těch kvalitních také nebylo moc, tak tam není. Pořád je zády k soupeřově brance, přijímá balon, to také není dobré," všiml si webem aktualne.cz citovaný velezkušený odborník, jenž vedl úřadujícího mistra ve třech různých časových etapách.

To, že nyní druhý tým tabulky zapůjčil Liberci nadějného forvarda Denise Alijagiče, vůbec nepochopil. Tím spíš, když pár dní předtím klub prodal do ruské Premier League svého nejlepšího střelce Jana Kuchtu...

"Nevím, proč nezkusili nadějného Denise Alijagiče, kterého všichni chválí a mně se také líbí. Hledá se útočník, který dává góly, šanci nedostal, šel na hostování do Liberce. Nevím, co za tím je," kroutil hlavou držitel mistrovského titulu z roku 1996, jehož slova nabídl web aktualne.cz.

Svlékne Vašulín černobílý dres votroků? Zájem o vysokou ofenzivní věž projevuje tato domácí značka...

Zdroj: aktualne.cz