Lewandowski je pro Bayern nepostradatelný, přesto má zaječí úmysly

Lewandowski je pro Bayern nepostradatelný, přesto má zaječí úmysly

Polské útočné eso Robert Lewandowski je i v této sezoně nepostradatelnou součástkou Bayernu Mnichov, proto není divu, že by s ním vedení klubu rádo prodloužilo spolupráci. Ačkoliv má polský útočník v Bavorsku neotřesitelnou pozici, ozývají se hlasy, že touží po nové výzvě.

Třiatřicetiletý střelec se udržuje také v tomto ročníku Bundesligy ve skvělé formě, což dokazuje jeho 26 vstřelených branek. Lídr tabulky střelců si udržuje náskok za druhým Schickem a třetím Haalandem a nikdo nepochybuje, že i letos by mu neměla korunka pro krále kanonýrů uniknouk.

Bayern by mu rád nabídl novou smlouvu a v Allianz Aréně s ním i nadále počítal, ale polský legionář již několik pokusů odmítl a proslýchá se, že chce v létě změnit klubovou příslušnost. V hlavě má prý choutky stát se součástkou Realu Madrid, který by tak za jeho zisk nemusel bundesligovému obrovi posílat žádné odstupné.

Podle listu AS touží Lewandowski zkusit štěstí na San Bernabéu, ačkoliv v tuto chvíli o něm neuvažují. Real má spadeno na mnohem mladší pušky a nemění to ani fakt, že by hráč byl svolný jít i na nižší mzdové ohodnocení. V Bayernu si aktuálně přijde ročně na 12 milionů eur.

Zdroj: as.com