Sigma zahazuje penaltu za penaltou. Příště zřejmě zkusí ono neumění prokopnout Chytil...

Sigma zahazuje penaltu za penaltou. Příště zřejmě zkusí ono neumění prokopnout Chytil...

I bez penaltového rozstřelu kopala Sigma v posledních dvou soutěžních utkáních dva pokutové kopy a oba zahodila.

"Zase ta penalta. Nevím, co už udělat pro to, abychom z ní konečně skórovali. Díky Bohu nás to nestálo tři body," vrátil se k domácímu vítězství s Mladou Boleslaví hanácký kouč Václav Jílek, jehož slova vyšla na webu idnes.cz.

Zatímco v MOL Cupu zahodil penaltu španělský záložník Pablo Gonzáles, ve Fortuna:lize z ní nedokázal skórovat ani útočník Antonín Růsek?

Kdo ji bude v modrobílém dresu zahrávat příště? Prokletí je totiž potřeba prolomit. "Určený už nebyl Pablo. Poslední tři penalty ze čtyř nedal. Vybírat pak je složité. Moja Chytil tam byl psaný. A Tonda Růsek, který je technický hráč s utaženou střelou, většinou to trefuje tam, kam chce. Byl jsem přesvědčený, že to prolomí. Dokonce jsem porušil svůj rituál, kdy se na penalty nedívám. Řekl jsem si, že tím nevěřím hráči. Takže jsem se díval, a stejně to nepomohlo. Musíme vymyslet něco jiného, abychom to neumění prokopli. To není smůla," upozornil na idnes.cz pětačtyřicetiletý odborník z Androva stadionu.

Příští šanci by tedy měl dostat dvaadvacetiletý navrátilec z pardubického hostování Mojmír Chytil, který už sice v sezoně 2021/2022 skóroval šestkrát, nicméně k oné bilanci si nepomohl žádnou jedenáctkou.

Trest může Vyšehrad definitivně zdevastovat. Loď už kvůli Vlašimi, Prostějovu a Viktorii Žižkov opustili důležití hráči

Zdroj: idnes.cz