Vukadinovič má na zlínské Letné našlápnuto do základu. Proč mu ale momentálně role žolíka vyhovuje?

Vukadinovič má na zlínské Letné našlápnuto do základu. Proč mu ale momentálně role žolíka vyhovuje?
OBSAHUJE VIDEO

Jednatřicetiletý srbský expres Vukadin Vukadinovič je sice po svém návratu do Zlína jen náhradníkem a z lavičky šel jak do souboje s Bohemians 1905, tak proti Liberci, nicméně už by to nemuselo platit dlouho.

Slovan totiž pomohl popravit na moravské Letné dvěma gólovými asistencemi, což je na třicet minut pobytu na trávníku velmi pěkná bilance.

Jednou přihrával Davidu Tkáčovi, podruhé Robertovi Hrubému. "Snažil jsem se sypat balony dle pokynů trenéra do soupeřovy šestnáctky. Talentovaný Tkáč ho hlavou zužitkoval skvěle," pochválil devatenáctiletou naději o dvanáct let starší křídelník s velmi pestrou klubovou minulostí.

"Jsem šťastný, že mi obnovená premiéra před zlínským publikem takhle vyšla. Trochu doháním po střevní chřipce kondici, a tak mi momentální role žolíka vyhovuje. Mám obrovskou radost, že jsem pomohl týmu. Získali jsme veledůležité tři body," mnul si ruce zkušený borec, jenž si v minulosti zahrál za obě slavná pražská "S".

Navrátilce na Moravu samozřejmě kvůli přínosu chválil i jeho nadřízený Jan Jelínek. "Naši hru v závěru výrazně oživil. Maká naplno. Má našlápnuto do základní jedenáctky. Kluci si sáhli až na dno sil. Takhle musí pracovat každý zápas," doplnil na oficiálních stránkách svého zaměstnavatele kouč ševců, jehož soubor díky úterním třem bodům poskočil v tabulce na jedenáctou příčku před svého nedávno přemožitele z vršovického Ďolíčku.

Vaclík se stal v Super League 1 hráčem měsíce a s Olympiakosem zažívá nevraživost jako kdysi se Spartou...

Zdroj: fcfastavzlin.cz